Розвиток позашкільної освіти. Покращення матеріально-технічної бази гуртка Картингу Козівського будинку дитячої та юнацької творчості.

445

Проект реалізовується в будинку дитячої та юнацької творчості на гуртку картингу, в смт.Козова, по вул.Чалдаєва,4.

Покращення матеріально-технічної бази гуртка картингу в Козівському будинку дитячої та юнацької творчості з метою залучення більшої кількості дітей до роботи у гуртку.

В Козівському будинку дитячої та юнацької творчості (далі БДЮТ) вже багато років функціонує гурток картингу. Вихованці беруть активну участь в роботі гуртка. Проходять навчання з водіння та обслуговування своїх спортивних машин. Беруть

участь у змаганнях з картингу, досягають високих результатів, серед вихованців є призери обласних та всеукраїнських змагань. Команда Козівського БДЮТ вже три роки поспіль є переможцем обласних змагань з картингу. Кращі спортсмени Козівського БДЮТ є учасниками обласної збірної команди ФКТО.

         Для повноцінної роботи гуртка та якісного проведення занять з практичного водіння ми  дуже часто виїжджаємо на картингові траси. Всі виїзди організовуються власним транспортом та на орендованих причіпах, що в свою чергу приводить до ще більших витрат на організацію поїздок. Не всі батьки можуть оплатити додаткові витрати, тому кількість виїздів на тренування зменшується, відповідно  знижується якість  засвоєння  навиків водіння і вмінь отриманих учнями на гуртку.

            Ще однією проблемою в роботі гуртка є недостатня кількість картингів. На даний час на балансі БДЮТ перебуває два картинги, 1977 року випуску, вони морально та фізично застарілі. Величезними зусиллями ми підтримуємо їх задовільний технічний стан, бо на сьогоднішній день і запчастини до них і розхідні матеріали – велика рідкість. Якщо на такому картингу можна покатати учня, показати ази водіння, то про жодні змагання на таких машинах мова не йде. Всі картинги, на яких вихованці виїжджають на змагання  є приватними  і придбані  за кошти батьків.

            Для того щоб вирішити ці дві проблеми і необхідно реалізувати проект участі саме в нашому навчальному закладі. За допомогою залучених коштів ми закупимо причіп для транспортування картингів та три картинги для різних вікових груп дітей. Це, в свою чергу, дасть можливість залучати ще більше дітей до роботи в гуртках науково-технічного напрямку. Бо такі гуртки є не просто цікавими і пізнавальними, вони виховують наших дітей технічно грамотними, розвивають вміння і навики,  дають їм повноцінну позашкільну освіту і є важливим вектором  профорієнтаційної роботи з дітьми нашої громади.

            Причіп будуть використовувати і керівники інших гуртків зокрема туристичного для транспортування свого обладнання на місця змагань, тренувань.

З метою покращення якості позашкільної освіти в гуртках науково-технічного напрямку, зокрема на гуртку картингу, залучення більшої кількості дітей до роботи у гуртку потрібно розширити та поповнити матеріально-технічну базу. За кошти виділені на цей проект плануємо закупити для гурка сучасні моделі  картингів в кількості 3 штуки для різних вікових груп дітей та причіп для їх транспортування.

Це дасть змогу дітям які приходять на гурток проходити навчання з водіння та обслуговування картингу. А також формувати  у дітей та підлітків техніко-технологічні знання, розширити їх політехнічний світогляд, розвивати вміння, навички технічного моделювання та конструювання.

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Юрій Петько Васильович
  • Бюджет: 100000 грн
  • Категорія: Інше
  • Дата реєстрації: 12.10.2020
  • Номер проекту: 3В21